Шрифти

На офіційному сайті Радомишльської міськради у публікації під заголовком «ВЕСНЯНА ТОЛОКА: ЯК СЛУЖБОВЦІ ПРИБИРАЛИ АЛЕЮ АВТОМОБІЛІСТІВ (ФОТОРЕПОРТАЖ ПОДІЇ)» дивись ТУТ йдеться про те, як «19 квітня, напередодні Дня землі, в рамках місячника благоустрою, колектив Радомишльської міської ради провів прибирання алеї автомобілістів біля міського базару. Прибирали сухе листя, побутове сміття, гілки дерев".
На жаль це все правда, але наші сумлінні службовці у цей день    важко працювали у занедбаному сквері  «за того парня».

Територія, яка тягнеться вздовж вулиці під теперішньою назвою - Вокзальна, біля колишнього підприємства «Радомишльська сільгосптехніка» і згаданий у публікації сквер (посаджений у пострадянську пору його працівниками) споконвіків був закріплений за цим підприємством і прибирався силами та за його кошти. Нині інші порядки. На цій, території зона «табу». Туди не попадеш. Не відомо, хто і чим там займається. Подейкують, що один з могутніх українських олігархів. Шкідливе виробництво чи ні, які промислові відходи, куди вони діваються, як все це впливає на людей і довкілля нікому не відомо.

Не бачимо ми і його ролі до залучення, дивись ТУТ, у «З А Х О Д АХ з санітарного очищення та благоустрою населених  пунктів Радомишльської міської ради», де передбачено керівникам підприємств, організацій, установ та старостинським округам провести з 25.03.2019 р. по 01.05.2019 р. акцію «За чисте довкілля» із приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів, здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів.
Не видно також у Заходах і утаємничених громадян, які господарюють на суміжній території з «Сільгосптехнікою» колишньої «Сільгоспхімії».

Саме сюди, вулицею Вокзальною, щоденно, декілька років поспіль,  їх довжелезні, обшарпані «до ручки» і задрипані багнюкою лісовози десятками рейсів завозять тисячі кубометрів лісу . Кожного дня б’ють асфальт наших вулиць, наш міський бюджет, несуть десятки тон лісового багна до міста за колесами велковантажівок.
Утім, як би там не було, а варто подякувати жінок-службовців, які ніжними руками добросовісно відпрацювали «за того парня», поки той дбає сам за себе, заробляючи чергові мільйони на теренах міста та району.

Популярні новини міста