Шрифти

Сьогодні, 16 квітня 2019 р, Радомишльська міська рада у рамках передсійної підготовки до пленарного засідання ради, яке відбудеться 18 квітня, провела засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав громадян, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.
У порядку денному комісія розглянула питання:

-про затвердження Стратегії розвитку Радомишльської міської об'єднаної територіальної громади на період до 2027 року;

-про затвердження Положення про орган приватизації об'єктів комунальної власності Радомишльської міської ради;

- про внесення змін до рішення міської ради від 17.05.2018 № 237 «Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Радомишльської міської ради»;

-про затвердження Положення про юридичний відділ Радомишльської міської ради;

У процесі обговорення порядку денного членами комісії було внесено ряд пропозицій до проектів рішення ради, які будуть винесені на розгляд чергової сесії міської ради.

Окрім основних питань комісія  у "різному"розглянула організацію виконавчим комітетом міської ради порядку торгівлі на ринках та вулицях міста у відповідності до чинних нормативних  державних вимог.

У звязку з неналежним утриманням  приміщень, споруд,  благоустрою території, санітарного та архітектурного   стану  районного ринку та порушень  вимог до вуличної торгівлі   комісія запропонувала міському голові Володимиру Тетерському розглянути дане питання на  засіданні виконавчого комітету  та сесії міської   ради.

Популярні новини міста