Шрифти

Радомишльський «Водоканал» намірився запровадити колективну відповідальність за заборгованість окремих осіб та обмежити постачання питної води у багатоповерхові будинки

На городі бузина, а в Києві дядько. Радомишльський «Водоканал» страхає мешканців вулиці Незалежності оголошеннями на дверях будинкових під’їздів про обмеження подачі питної води у будинки. Причина-наявність «значної заборгованості по сплаті послуг за водопостачання та водовідведення, яка виникла внаслідок несплати коштів особами, які отримали субсидію і не провели сплату».

Власників квартир адміністрація комунального підприємства попереджує, що «водопостачання будинку буде обмежено на період повних розрахунків».

 

Отже з усього написаного слід розуміти, що питну воду, як усім субсидіантам - неплатникам так і сумлінним платникам невдовзі подаватимуть не цілодобово, а дозовано і по графіку про який повідомлять додатково.

0 02 05 f0d66e1e320b4bf24ab0b1b587d951ffa5d489fc7fd709fa4b047cd568cb40b6 full

 

Словом совісні платники для того щоб в будинку була цілодобово вода відтепер мають платити не тільки за себе, а й за того хлопця. Тобто колективна відповідальність.

А як же договір про надання послуг між постачальником послуг і споживачем, де йдеться лише про персоніфіковану відповідальність? Що скажуть наглядові державні інституції, чи судові інстанції, куди можуть звернутися доброчесні споживачі з приводу порушення прав споживача?
Радомишль - інфо звернулася сьогодні, 11.04.2019р, за роз’ясненням до начальника відділу житлово-комунального господарства Радомишльської міськради Олега Романенка. На час запиту посадовець повідомив, що не володіє інформацією про зазначені вище наміри адміністрації «Водоканалу», але запевнив, що проінформує про їх правомірність.

Популярні новини міста