Шрифти

kazanzhyzustrich6Я хочу, щоб переміг Зеленський, щоб ті, хто за нього голосуватиме, сіли першими

Щоб всі, хто зараз з піною біля рота доказує, що «Порошенко — враг нашего народа», відчули «покращення» зразу після інавгурації.Я хочу, щоб ті, хто зараз не чує жодного аргументу і несамовито кричить про те, що «Вова их всех посадит», сіли першими.
Щоб ті, хто потирає руки і регоче від того, як «Вова его вставил», реготав всі наступні 5 років — і аж до сліз.


Ми — слабка країна з хиткими інституціями. Ми ще продовжуємо балансувати над прірвою. Нас мало не бути. У нас продовжують гинути люди. Не ми переходили кордон з Російською Федерацією. Не ми захоплювали в полон бійців і не ми виколювали їм очі і відрізали голови. Не ми безкарно пошматували чужу землю.
Зараз відбувається не просто двобій персоналій. Зараз відбувається зіткнення світоглядів. І так, ми вибираємо кращого з гірших. Знаючи, ЩО САМЕ ми вибираємо.
Я дуже свідома всіх мінусів і косяків, які були допущені президентом Порошенком. Але я знаю, що мене чекає наступні 5 років, коли він буде залишатися Президентом України. Я знаю, що цей холодний душ, який він отримав в 1 турі, змусить його робити жорсткі висновки. В першу чергу, для самого себе.
Я не маю зеленого поняття про Зеленського в ролі президента. Що нас чекає? Хто складає команду? Куди ми будемо рухатися?
Я знаю лише одне — всі ті, хто тихо сидів, як миші під віником, бо «русская весна» не вдалась, збудилися і вже святкують перемогу. Я знаю, що штаби на Одещині складаються винятково з колишніх регіоналів. І представники Зеленського в комісіях — з них же. Я знаю, що вся ригівська шобла — починаючи від Лєни Бондаренко и закінчуючи Азіровим в екзилі, вітає Зеленського і радіє його перемозі. Вони пишуть про це відкрито. Вони хочуть реваншу - і саме він може їм його забезпечити» - пише Зоя Касанджи на сторінках видання  z.lviv.ua/blogs. Детальніше ТУТ