Шрифти

Як повідомляє сайт облради zt.gov.ua голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич 21 березня вручили сільським медикам області  ключі від 22 автомобілів.  У тім числі і Радомишльській об’єднаній територіальній громаді.


Службовий транспорт загальною вартістю понад 10 млн грн закуплено в рамках президентської програми «Сільська медицина», на яких лікарі матимуть змогу виїжджати у віддалені села громад.
Як зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, програма «Сільська медицина» - це нова якість медичних послуг.
«Для тих амбулаторій, які наразі будуємо в області, придбано ці автомобілі. Тепер сімейні лікарі зможуть своєчасно і швидше добиратися до пацієнтів. Тож медична реформа – в дії. Так крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов’язання. Це стосується і будівництва амбулаторій, і забезпечення їх сучасним обладнанням», - сказав Володимир Ширма.
У цілому на розбудову сільської медицини Житомирщина отримала з державного бюджету понад 232 млн грн, які спрямовуються на будівництво амбулаторій та закупівлю 22 одиниць службового автотранспорту.
Нагадаємо, що у нашому районі розпочато будівництво двох нових медичних амбулаторій - с. Борщів та с. Ірша. Сучасні збудовані амбулаторії дадуть змогу сімейним лікарям надавати якісну медичну послугу сільським жителям

Популярні новини міста