Шрифти

 

- 22.03.2019 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області з письмовою заявою звернувся місцевий житель, який повідомив про крадіжку акумулятора та автомагнітоли з його автомобіля, який знаходився поблизу господарства заяника. На даний час особа правопорушника встановлюється.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 185 КК України;


- 22.03.2019 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення про викрадення продуктів харчування з приміщення пивниці «Радомишль».
Проведеними заходами встановлено, що в ніч на 22.03.2019 року, невідома особа, шляхом зламу врізного замка приміщення пивниці «Радомишль», проникла всередину приміщення, звідки таємно викрала алкогольні напої та продукти харчування.
Сума збитків встановлюється.
З місця події вилучено речові докази.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст.185 КК України; 


- 20.03.2019 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жителя Радомишльського району про викрадення мотоблоку, мотокоси та 2 велосипедів з дачного господарства.
Проведеними заходами встановлено, що в період часу з 23.02.2019 року по 20.03.2018 року, невідома особа проникла до двору дачного господарства, звідки таємно викрала мотоблок «FORTEHSDSG 101» червоного кольору, який знаходився під навісом позаду підсобного приміщення. Також невідома особа безперешкодно, через незамкнені двері проникла до будинку, де шляхом пошкодження дверей до однієї з кімнат викрала 2 велосипеди німецького виробництва, один з яких синього кольору, інший жовтого кольору з додатковими колесами-дитячий, марки яких власник не пам’ятає, також було викрадено мотокосу зеленого кольору.
Проводяться заходи по встановленню особи крадія.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст.185 КК України;

 
- 18.03.2019 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що з гаражного приміщення заявника викрадено інструменти.
Проведеними заходами встановлено, що в період часу з 01.02.2019 року по 18.03.2019 року, невідома особа, шляхом вільного доступу через незачинені двері, проникла до гаражного приміщення, звідки таємно викрала велосипед марки «Ардіс» салатового кольору, бензопилу «Штіль-180», у корпусі помаранчевого кольору, електродрель у корпусі зеленого кольору «DWL» та бензобур, у корпусі зеленого кольору.
Проводяться заходи по встановленню особи крадія.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст.185 КК України;

 
- 17.03.2019 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області звернувся житель Радомишльського району та повідомив, що з підсобного приміщення, яке йому належить, викрадено картоплю.
Проведеними заходами встановлено, що в ніч на 17.03.2018 року, місцевий житель, шляхом вільного доступу, проник до незамкненого підсобного приміщення, яке знаходиться в господарстві заявника, звідки таємно викрав два мішки картоплі загальною вагою близько 70 кг.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.
Викрадену картоплю вилучено за місцем проживання крадія, який у скоєному зізнався.

За інформацією Анни Тарасюк

Популярні новини міста