Шрифти

Сьогодні, 22 березня, день народження Ольги Вадимівни Богомолець - українського політичного і громадського діяча, лікаря-дерматолога, народного депутата України, Голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, кандидата у Президенти України на виборах 2014,2019 року.

Талановита та сильна жінка, яка повсякчас бореться, завжди мужньо говорить правду, сьогодні є для всіх нас тим взірцем, яким має бути справжній українець, справжній громадянин. Шановна Ольго Вадимівно!


Прийміть від радомишлян найщиріші вітання у день Вашого народження!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, любові від рідних і близьких, невичерпного натхнення, сил, мужності та нових звершень у житті.
Хай у Вашій сім’ї завжди буде мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Щоб вдячність  зігрівала Ваше серце за все добро, що Ви зробили для людей .
 Це велике щастя мати в Україні особистостей такого рівня, щоб вчитися від них, рівнятися на них.
З роси і води Вам, велика українко!

Радомишляни вдячні Вам за доброту, благодійність та меценатство, за багато добрих справ для міста. Саме завдяки виплеканого Вашими руками історико-культурного комплексу «Замок «Радомисль» наше місто стало відомим у багатьох країнах Європи, світу.

в тему : "РАДОМИШЛЬ: ОЛЬГО ВАДИМІВНО, ДЯКУЄМО, ЩО ВИ У НАС Є!"

 

 

Популярні новини міста