Шрифти

Володимир Тетерський - Радомишльський міський голова ініціює проведення громадських слухань. Відповідне звернення мера розміщено на сайті Радомишльської громади radmr.gov.ua


ТЕТЕРСЬКИЙ«В роботі міської ради виникають питання, які потребують глибокого вивчення перед прийняттям відповідних рішень.
Одне з них – це пропозиція головного лікаря Радомишльської ЦРЛ Вітінської Наталії Василівни, стосовно закриття пологового відділення нашої лікарні. Основні аргументи – мала кількість новонароджених в пологовому відділені, відсутність лікарів певної спеціальності, великий фонд заробітної плати, який в такій ситуації використовується не ефективно.
В той же час ми повинні думати про перспективи розвитку нашої територіальної громади, про зручні умови проживання наших громадян. Адже, іноді прості на перший погляд рішення можуть мати негативні наслідки в майбутньому.
Розуміючи важливість даної проблеми, депутати міської ради прийняли рішення про створення депутатської комісії з вивчення даного питання. Очолила роботу депутатської комісії Данилюк Наталія Адамівна.
На сайті міської ради була зареєстрована електронна петиція стосовно незакриття пологового відділення ЦРЛ, яка, як і висновки комісії, будуть розглянуті на черговій сесії міської ради 18 квітня цього року.
Більше того, виконуючи свої передвиборчі обіцянки, згідно Статуту нашої об’єднаної територіальної громади та пропозицій, що містяться в електронній петиції, я ініціюю проведення громадських слухань з даного питання 5 квітня 2019 року о 16 годині у залі засідань Радомишльської міської ради, та створення експертної групи з числа медиків, юристів, економістів, щодо вивчення доцільності закриття пологового відділення.
Сподіваюсь, що такі дії дадуть можливість депутатам міської ради прийняти найбільш виважене рішення по питанню подальшого функціонування пологового відділення нашої територіальної громадам» - зазначає у зверненні очільник громади.

Нагадаємо про громадські слухання.
Ця форма участі громадян у місцевому самоврядуванні передбачена ст. 13 Закону України від 21.05.97 р. № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні». Відповідно до неї територіальній громаді надається право проводити громадські слухання — зустрічатися з депутатами відповідної ради та посадовими особами місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування.

Популярні новини міста