Шрифти

Як відомо ряд республіканських та обласних ЗМІ подали
інформацію щодо надання фінансової допомоги партії «Батьківщина» в останні місяці літа 2019р двома мешканцями села Чайківка Радомишльського району:Устименко Миколою Олександровичем - 1 млн 472 тис. грн,
Устименко Михайлом Олександровичем -1 млн 460 тис. 325 грн,
та радомишлянкою Устименко Юлією Олександрівною -595 тис. 940 грн.


Звичайно, що у місті, де майже всі один одного знають,  така інформація викликала у багатьох подив не стільки про факт благодійності, скільки про суму пожертв, яка нині не підйомна для пересічного мешканця району.
З приводу вищезазначеного Радомишль-інфо звернулася до виборчого штабу Ю.Тимошенко у Радомишльському районі.
«1 березня цього року на окремих сайтах інтернету з’явилося повідомлення, що троє громадян району, а саме: Устименко Михайло Олександрович, Устименко Микола Олександрович та Устименко Юлія Олександрівна з м.Радомишль перерахували на рахунок Політичної партії Всеукраїнського Об’єднанання «Батьківщина» влітку і восени минулого року значні кошти, Всього вони зробили близько 24 переказів.
Хочу довести до відома жителів, що відповідно Статуту партії і Закону України «Про вибори Президента України» (ст.43, пункти 1,3,4,5) кожен громадянин України може внести на рахунок партії і виборчого фонду кандидата у Президенти суму, що не перевищує 400 розмірів мінімальної заробітної плати, при умові пред’явлення в установі банку документу, що посвідчує особу. Інжих обмежень щодо фінансової підтримки Законом не передбачено.
Якщо це так, то ми щиро вдячні нашим землякам за фінансову підтримку і закликаємо інших прихильників Юлії Володимирівни вчинити так само» - прокоментував ситуацію начальник виборчого штабу Ю.Тимошенко у Радомишльському районі Петро Огороднійчук.