Шрифти

Пригадаємо:“У городі бузина, а в Києві дядько” – відоме прислів'я. Здавалося б, на перший погляд, події у Києві, який знаходиться від нас на відстані 100 км, де нещодавно скоїли напад на фрoнтмeна групи Дзідзьо Михaйлa Хoму, далекі від Радомишля. До чого ж тут Радомишль?
Проте передісторія конфлікту, як виявляється, починалася з Радомишля.

 

Саме у Радомишлі, як інформує, дивись zhitomir-online,  знаходиться «розвалена хата» у якій зареєстрована юридична адреса фірми співвласників групи, які як зазначається у публікації, мають суперечку щодо прибутків від бізнесу, яка й стала причиною конфлікту.
Як повідомлялося раніше у ЗМІ, Дзідзьо заявив, "що його вдарили на порозі радіостанції у Києві. «Я хочу звернутися до всіх і розказати ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя бандитів, це було близько 8 людей неслов’янської зовнішності. Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації", повний сюжет ТУТ

Популярні новини міста