Шрифти

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич дав догану своєму заступникові за неналежне виконання службових обов’язків. Відповідне розпорядження «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності Лагути Я.М.» підписав керівник області.

 

Зокрема, догана оголошена за незабезпечення належного контролю за використанням в повному обсязі коштів державної субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа», повернення до Державного бюджету Житомирською областю 9 966,3 тис. грн, що складає 54,6 % від виділених коштів.

«Коли держава надає величезні ресурси на придбання житла дітям-сиротам, ми не маємо морального права стояти осторонь і відпускати ситуацію на самотік. Тим часом хлопець-сирота у Коростенському районі вишукує будь-який варіант, аби знайти житло собі і маленькому сину», – наголосив голова ОДА.

Також Ігор Гундич додав, що далі буде більш жорстко реагувати на невиконання доручень.

Прикладів неналежного виконання посадових обов’язків службовцями державних та самоврядних структур, як свідчить потік скарг від громадян, вистачає і на Радомишльщині.

Окремі чиновники допускають не своєчасний, або ж поверхневий розгляд заяв і скарг громадян, іноді дають на них елементарні відписки.

Дехто з відповідальних осіб не контролює, перебуваючи у ролі статиста,  дотримання перевізниками графіків маршрутів автобусів та маршруток.

Інші не перевіряють якість та достовірність обсягів наданих послуг власникам квартир виконавцями у сфері обслуговування житлового фонду. Таких зразків у соціальній сфері чимало. Однак прикладів персоніфікованої відповідальності за допущену бездіяльність чиновника у публічному просторі пересічний громадянин не бачить.

Популярні новини міста