Шрифти

- 01.01.2019 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області з лінії 102 надійшло повідомлення від жителя м. Радомишль Житомирської області про те, що з будинку викрадено належне йому майно.

Проведеними заходами встановлено, що в період ночі 01.01.2019 року, невідома особа, шляхом зриву навісного замка на вхідних дверях домоволодіння заявника, проникла всередину, звідки таємно викрала мобільний телефон та зарядний пристрій до нього, тюнер марки та електроподовжувач довжиною три метри.

Сума збитків встановлюється.

З місця події нічого не вилучалось.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України. 

- 30.12.2018 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від диспетчера пультової охорони «Дівіс» про те, що спрацювала охоронна сигналізація вхідних дверей приміщення магазину «Автодім».

Проведеними заходами встановлено, що 30.12.2018 року о 4-00 год невідомі особи, шляхом віджиму металопластикових вхідних дверей до приміщення магазину «Автодім», який розташований в м. Радомишль по  вул. Карпенка, 1В, Житомирської області, намагалися проникнути у приміщення та в подальшому здійснити крадіжку, але злочин не було доведено до кінця, так як спрацювала охоронна сигналізація.

Цього ж дня близько 06.03 год., вказані особи, шляхом віджиму металопластикових вхідних дверей до приміщення відділення «Нової Пошти», яке розташоване в м. Радомишль по вул. Карпенка, 10, Житомирської області, намагалася проникнути всередину приміщення та в подальшому здійснити крадіжку, але злочин не було доведено до кінця, так як спрацювала охоронна сигналізація.

Поліцейські встановили, що до вказаного злочину причетні жителі Львівської області, одни з яких цього ж дня за вчинення аналогічного злочину був затриманий працівниками Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області. Правопорушник у скоєному зізнався. Проводяться заходи по встановленню місця знаходження іншого злочинця, який зник з місця події.

          Попередня кваліфікація кримінальних правопорушень ч. 3 ст. 15,  ч. 3 ст. 185 КК України від 30.12.2018 року.

- 28.12.2018  року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жительки с. Борщів про те, що невідомі особи з помешкання  заявниці викрали гроші в сумі 900 гривень.

Проведеними заходами встановлено, що приблизно о 14.00 год. 28.12.2018 два невідомих чоловіка ромської національності під’їхали до будинку заявниці на легковому автомобілі темно-синього кольору, зайшли до подвір’я та почали розмову із заявницею. Почали запитувати, чи не можна придбати у останньої банки на мед на суму 100 грн. Отримавши згоду, один з невідомих чоловіків витягнув купюру номіналом 500 гривень та дав їх заявниці. Потерпіла взяла гроші та пішла до будинку, щоб розміняти дану купюру та дати решту в розмірі 400 гривень. Проте, повернувшись на подвір’я, жінка побачила, що там стоїть тільки однин з чоловіків. Запитавши,  де другий, вона раптом побачила, як інший в той самий час вийшов із будинку. Після чого невідомі сіли в автомобіль та поїхали. Повернувшись до будинку господарка виявила, що з шафи зникли кошти в сумі 900гривень.

Попередня кваліфікація криминального правопорушення ч.1 ст.185 КК України.

 27.12.2018 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області звернувся місцевий житель із заявою про викрадення мобільного телефону у його неповнолітньої дочки.

         Проведеними заходами встановлено, що 27.12.2018 року близько 16.00 год., невідома особа, під час святкування новорічного свята в приміщенні будинку дитячої творчості м. Радомишля, шляхом вільного доступу, таємно викрала мобільний телефон неповнолітньої дочки заявника, який вона залишила без нагляду в кишені куртки в роздягальні.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 185 КК України.

         - 23.12.2018 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення  від жительки м. Радомишль про те, що в м. Радомишль по вул. Велика Житомирська сталася ДТП, в результаті якої одна особа отримала тілесні ушкодження.

         Проведеними заходами  встановлено, що 23.12.2018 близько 19.00 год. в м. Радомишль, водій автомобіля ВАЗ-2109, 1994 року народження, рухаючись по вул. Велика Житомирська, в сторону центра міста, здійснив наїзд на пішохода, 1993 року народження, який, перебуваючи у стані сп’яніння, рухався в зустрічному напрямку по проїзній частині дороги та раптово захотів перейти дорогу у не відведеному для цього місці. Потерпілого з травмами різного ступеня тяжкості було доставлено до Радомишльської ЦРЛ.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 286 КК України.

за інформацією Анни Тарасюк