Шрифти

До літа минулого року біля ринку, що по теперішній назві вулиці Вокзальна, зіяли повсюдні ями та баюри, не було тротуару. Нині там новеньке асфальтобетонне дорожнє покриття вулиці. Просторий заасфальтований тротуар. З того часу містяни та мешканці району перестали спотикатися, йдучи на ринок. Але радість була недовгою. Тротуар у них відібрали.

Відтоді всі ходять по проїжджій частині вулиці, запрудженої рухом чисельного автотранспорту у базарні дні, ризикуючи кожної миті попасти під колеса. Бо хто ж зна, куди скермує водій автомобіль на швидкості. Добре, якщо ти молодий і прудкий - відскочиш. А як поважного віку ?
Власники авто добре усвідомлюють , що грубо порушують Правила дорожнього руху, перекриваючи тілом своїх автівок весь тротуар, не залишаючи навіть шпаринки для проходу пішоходів між авто і цегельною стіною огорожі ринку. Знають, але…
Але безкарність – індульгенція на будь - які порушення та неправомірні дії. Ніхто їх ні разу і ніколи добряче не потривожив кажуть деякі містяни.

Тому й не хочуть паркувати автомобілі на просторій вулиці Т.Шевченка, чи 40-річчя Перемоги, бо доведеться долати пішака дистанцію метрів з 50, щоб донести свій зад до ринку.
Тим часом у Радомишлі усі на своїх місцях: державні, комунальні служби, владні структури. Надії, що у громадян найближчим часом суспільна свідомість з «нуля» підніметься, хоч на якусь поділку доверху, теж немає. Мовчать, мов води у рот набрали.

Чи ж варто було город городити - нести мільйонні затрати з міського бюджету на благоустрій вулиці, щоб  на місці  побудованого тротуару для людей  тримати  «тротуарну» парківку для кількох десятків власників автомобілів?

Читай в тему: «У Радомишлі сьогодні паркували авто та торгували, де кому заманеться»

0 02 05 a9b03a2ad9382887cab74a1a416114723dad0b7352d50cfbdd1dd3288598d4e7 full Copy

Популярні новини міста