Шрифти

Відомий у Радомишлі своєю гострою громадянською позицією, резонансними публікаціями громадський активіст Олександр Папірний, колишній депутат міськради, повідомив про несанкціоноване сміттєзвалище по вулиці Плетенецькій, до міністерства екології та природних ресурсів.
У подальшому Олександр пише: що «звернення було перенаправлено в управління екології при Житомирській ОДА, а потім розписано на Радомишль». А також зазначає, що «стосовно звернення мені телефонували з КП «Благоустрій міста» та з Радомишльської РДА. Кожного разу мені розповідали нову причину, чому цей смітник не може бути ліквідований».


Олександр вирішив особисто зустрітися з посадовцями органу державної виконавчої влади, які б мали негайно зреагувати на його скарги. Що з того вийшло читайтеТУТ
Варто зауважити, що цей стихійний смітник існує добрий десяток років на узбіччі грунтової дороги, яка є продовженням вулиці Плетенецької, кінець якої завершується біля міського цвинтаря.

Дорога сполучає село Верлок і західну частину Радомишля. Про  смітник вже не раз були публікації та фото у «Радомишль - інфо», Про нього добре було відомо керівництву колишньої Верлоцької сільської ради у межах якої він знаходився. Нині це царина Верлоцького старостинського округу.

Слід також нагадати, що згідно статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» « Питання, що вирішуються місцевими державними адміністраціями»
До відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцієюі законами України, згідно п.п.1,7 належить вирішення питань:
- забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;
- використання землі, природних ресурсів, охорони довкілля;
Згідно статті 16, «Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями» у відповідності до пп.3,6 місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за:
- використанням та охороною земель, лісів, надр, води, атмосферного повітря, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів;
- додержанням санітарних і ветеринарних правил, збиранням, утилізацією і захороненням промислових, побутових та інших відходів, додержанням правил благоустрою;

Популярні новини міста