Шрифти

Радомишльське районне управління Держпродспоживслужби обіцяє проведення перевірок та контролю за безпечності харчових продуктів, які реалізуються у районі.


«Заходи державного контролю в 2019 році будуть проводитись без попередження (повідомлення) оператора ринку, крім аудиту та інших випадків, коли таке попередження є необхідною умовою забезпечення ефективності державного контролю, із застосуванням аудіо-відеотехніки й акту державного контролю, затвердженого наказом Міністерства анрарної політики та продовольства України від 06.02.2017 № 42 «Про затвердження форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо проведення з харчовими продуктами».
Акт державного контролю містить вичерпний перелік питань для перевірки дотримання оператором ринку законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин. Кожне таке питання містить посилання на вимогу нормативно-правового акта (статтю, частину, пункт, підпункт, абзац тощо), яка підлягає дотриманню оператором ринку.» - зазначається у публікації radmr.gov
Варто зауважиди, що Держпродслужба повідомляє, що «державний контроль в 2019 році є ризикоорієнтованим». Тобто слід розуміти, що там де є більше ризиків – там буде більше контролю.
А ризиків на наших ринках для пересічного споживача, який купує продукти, хоч греблю гати. Починаючи з відсутності будь-якої інформації про харчовий продукт і закінчуючи умовами у яких вони реалізуються.