Радомишльські депутати на сесії облради. Нагородження орденом Ю.Кудряшова – голови Спілки ліквідаторів аварії на ЧАЕС Радомишльщини. Протести під стінами ради. ФОТО

Шрифти

Сьогодні, 7лютого 2019 року,пройшла 22-а позачергова сесія обласної ради сьомого скликання. На засідання сесії зареєструвалися і працював 61 депутат.
На початку сесії голова обласної ради Володимир Ширма та керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький вручили державні відзнаки жителям області. Серед нагороджених були і радомишляни.Зокрема, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову громадської організації «Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі» Юрія Кудряшова.

У роботі сесії прийняли участь депутати обласної  ради від Радомишльщини:

4A968784999B 115 Copy

                                                       Микола Григорович -  від ВО "Батьківщина"

AE38AED743AC 115 Copy                                                

                                                                           Анатолій Павленко  - від Блоку Петра Порошенка


Біля адміністративної будівлі облдержадміністрації зібралися близько 150 громадян. Учасники акції намагалися потрапити усередину приміщення до зали, де проходила сесія обласної ради. Внаслідок виниклої тисняви було пошкоджено скло на вхідних дверях у будівлю. За вказаним фактом розпочато перевірку.
З пікетувальниками спілкувався начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко- детальніше ТУТ

1549550350 huligan5