Шрифти

Сьогодні, 30.01.2019р, працівники Радомишльського райвіддділку поліції проводили слідчий експеримент – відтворювали події ДТП, що сталося нещодавно на перехресті вулиць Великої Житомирської та Старокиївської у темну пору доби.

На місці ДТП, де водій скоїв наїзд на пішохода, експерти проводили виміри, з’ясовували інші важливі відомості
Зазначимо, що перехрестя перебуває під «прицілом» відеокамери, а картинка подій щомиті  фіксується та відтворюється на моніторі у кімнаті чергового райвіддділку поліції.
Варто зауважити , що саме це перехрестя, яке має три пішохідних  переходи, є одним з дуже небезпечних для містян.
Якість покриття та ширина дорожнього полотна Великої Житомирської дуже вабить, особливо деяких власників «євро блях» газонути та прогнати автівку з вітерцем.
Добра третина водіїв нізащо не пропустять пішохода, інші у момент, коли він, навіть, досягнув середини пішохідного переходу, на великій швидкості «обходять» його поза спиною, чи поперед напрямку руху.

У вологі дні, коли на вулиці брудна снігова каша, з під коліс її потоки летять на одяг пішохода. Звісно, що після такого  переходу людина, особливо поважного віку, довгенько виходить зі стресу.
Коли ось такому горе - водієві роблять зауваження, що його поведінка і самодисципліна  стає чомусь завсім іншою під час перебування у Житомирі, чи Києві, то  неодмінно почуєте у відповідь:
- Це ж вам не Київ, а Радомишль.

 

Популярні новини міста