Шрифти

Радомишльські комунальники встановили ще одну споруду автозупинки для громадського транспорту замість колишньої, знесеної, навпроти старого приміщення міськради.
Тут відтепер містянам можна присісти та перепочити, сховатися від негоди, чи сонця в очікуванні автобуса.
Зазначимо, що територія колишньої швейної фабрики, біля якої встановлена авто зупинка, у минулому році піддалася капітальній реконструкції та осучасненню благоустрою. Місто поступово та впевнено змінює свій вигляд, стає комфортнішим для городян.


Проте дехто з песимістів, особливо з тих, хто керується політичною мотивацією, вперто не хочуть помічати, що реформа з децентралізації, попри все, вдалася і дає відчутні результати. Особливо у тих громадах, де при їх утворенні зазделегідь прорахували свій власний потенціал, фінансову спроможність та самодостатність. Зауважимо, що однією з таких у нашому районі, на відміну від двох інших - Потіївської та Вишевицької, стала Радомишльська ОТГ.
Після утворення об’єднаних місцевих громад відтік коштів з самоврядних органів до столиці значно зменшився. Натомість бюджет громади зріс у рази, що дає можливість тепер набагато легше не тільки утримувати заклади освіти, медицини, культури, дороги, тощо, а й маючи у своєму розпорядженні кошти, приступити до поступової реалізації нагальних потреб її мешканців.