Шрифти

Даремно виглядали мешканці найвіддаленішеної від центру міста вулиці Лесі Українки маршрутку №3 у ранкових сутінках недільного дня о 7-й годині, щоб відвідати у базарний день районний ринок та скупити продукти. Відтак, не дочекавшись, попрямували пішки, долаючи майже кілометрову відстань по голій ожеледиці до профліцею на інший маршрут. Молодь підтюпцем поспішала, а люди поважного віку тулилися до парканів, де більше снігу, а менше накатаної слизької льодової дороги.


Дехто, уточнивши телефон перевізника, намагався зателефонувати власнику маршруту з яким районна державна адміністрація уклала договір на організацію пасажирського перевезення городян. Однак безуспішно: « абонент недоступний» - казенним жіночим голосом надходила відповідь з слухавки.
Щоправда на наступний по графіку ранковий рейс маршрутка таки прибула. Пояснили, що зірвали графік рейсів по технічних причинах.
Звісно, що всяке буває – залізо та ще й старе, іноді теж не витримує, виходить з ладу. Але при форс - мажорних обставинах, мабуть, повинна таки бути запасна одиниця транспорту. Чи врешті – решт якась домовленість з іншими перевізниками, щоб закрити рейсову «дірку».
Знову в черговий раз праві люди старшого покоління, коли сміються з обіцянок, що приватні підприємці краще надають послуги ніж комунальні, чи державні, що конкуренція -двигун прогресу.
Вони також не лукавлять, коли говорять, що при «совку» в колишньому Радомишльському автопідприємстві за такі «мінуси» по голівці не погладили б.
Цікаво, а якою ж буде реакція організатора маршруту - Радомишльської міської  ради після цієї публікації за порушення графіку руху?

 

Популярні новини міста