Шрифти

РАДОМИШЛЬСЬКІ ЗВЯЗКІВЦІ: «На кого працюємо?» — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль12 березня   на перехресті вулиць Малої Житомирської та Міськради   вкотре довелося спостерігати за роботою зв’язківців. Якось очам не віриться, що у ХХ1 столітті у сучасній Україні  люди вимушені користуватися  ось такими механізмами під назвою «драбина». На сайті Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» вдалося знайти небагато інформації щодо прибутків цього підприємства. Проте за твердженням філії «за обсягом та діапазоном послуг електрозв'язку підприємство є беззаперечним лідером у сфері телекомунікації. Надає такі види послуг як міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв'язок, проводове мовлення, радіозв'язок, доступ до глобальної мережі Інтернет». Остання інформація щодо виробничї діяльності  на сайті телекомівців дуже залежана, однак і вона свідчить, що Житомирська  філії ПАТ «Укртелеком» ще у 2007 році було далеко не бідне підприємство.

У розділі  «ФІЛІЯ СЬОГОДНІ»   знаходимо: «з початку 2007 року зв’язківцями області надано телекомунікаційних послуг на 160,5 млн. грн., в тому числі бізнес-абонентам на 6,7 млн. грн. Доходи від продажу нових послуг становлять 10,5 млн. грн. Доходи від послуг Інтернет зросли в 1,4, з них 4,5 млн. грн доходи від послуг Інтернет за технологією ADSL». Як бачимо Житомирська філії ПАТ «Укртелеком» надає послуг вартістю на сотні мільйонів гривен. Поряд з цим наші Радомишльські  хлопці-звязківці  мужньо  працюють простоюючи  годинами на  щаблях драбини. Від такої праці  впродовж робочого дня  трусяться не тільки ноги, а й усі піджилки людського тіла.

Старенька автовишка-помічниця  відпрацювала свій ресурс. Купити нову Радомишльський цех  неспроможний. Адже усі прибутки і фінансові ресурси концентруються у Житомирі та столиці.

radomyshl-city

Популярні новини міста