Шрифти

Мешканці Радомишльщини спостерігали, як на теренах району та міста роздавали тисячі передноворічних подарунків. «Солодку гречку» вручали по всій Житомирщині. Про тих, хто це робив розповіли експерти як політики вітали жителів Житомирщини з святами
«За останні тижні потенційні кандидати в народні депутати роздали жителям Житомирщини мільйони цукерок, а також купу інших подарунків.


Про це йдеться в результатах Моніторингу політичної ситуації на території Житомирської області в грудні 2018 року, який представили відомі житомирські політологи під час засідання “Клубу Експертів Житомирщини” 27 грудня.

«З наближенням новорічних свят, потенційні кандидати в президенти і депутати завалили житомирських дітлахів цукерками. Ми можемо з впевненістю стверджувати, що політики в ці дні роздали жителям області більше одного мільйона цукерок, а справжня цифра може перевищувати два мільйони», - заявив політолог Володимир Піньковський.

Зазначимо, що якщо вірити штабам кандидатів, то на кожному виборчому окрузі було роздано біля ста тисяч подарунків. Однак цю цифру треба сприймати з обережністю.

Деякі кандидати вирішили не обмежуватись подарунками, а організувати ціле різдвяне містечко. Наприклад, на 62-гому окрузі (місто Житомир) Борислав Розенблат цього місяця через свій «Фонд родини Розенблат» організовував цілий «Різдвяний ярмарок» в Житомирі, який активно відвідує і сам Борислав.

Аналогічну тактику обрав і Павло Жебрівський, який потенційно буде кандидатом по 63-му виборчому округу – він організовує різдвяне містечко в своєму рідному селі Немиринці Ружинського району.

Найактивнішу «війну подарунків» експерти зафіксували на 66-му Малинському окрузі. Головним «Святим Миколаєм» округу цього грудня став гендиректор ТОВ "Юнігран" та депутат облради від БПП Сергій Диняк - він роздав 2765 наборів подарунків учням шкіл Малину там Малинського району. Самим же школам і дитячим садочкам від депутата дістались ноутбуки, проектори, двері, білизна, посуд, література та багато іншого. Судячи з його взаємодії з школами, Диняк, хоч і відмовився від балотування по цьому округу від БПП, контролює адміністративний ресурс у районі, має вплив на голову РДА.

Депутат від 66-го округу Павло Дзюблик особисто роздавав дітям солодощі на святі в Малині, а також по деяким школам районів. Також, Дзюблик подарував три смартфони дітям-переможцям конкурсу малюнків, який він сам і оголосив.

Не всі політики роздавали подарунки лише «за себе» - голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анджеліка Лабунська роздала дітям цукерок на 1 900 000 гривень (вона їх задекларувала), а разом з ними видала листівки, на яких була зображена як вона, так і лідер партії Юлія Тимошенко.

На 67-му окрузі близько 70 тисяч наборів шоколадних цукерок роздав нардеп Віктор Развадовський, які були «придбані за позабюджетні кошти».

З’являються чергові підтвердження того, що по Коростенському виборчому округу №64 в нардепи балотуватиметься Сергій Пашинський. До дня Святого Миколая він дарував цукерки дітям з гуртка вільної боротьби в Коростені.

Цікаво, що цукерки, що роздавав Пашинський, вироблені Житомирською кондитерською фабрикою в упаковці 2015 року, що нагадало журналістам про те, що Сергія Пашинського звинувачували в рейдерському захопленні цієї фабрики наприкінці 2015 року. Можливо це ті самі цукерки, що зникли в 2015.

По тому ж округу №64 активно піариться нардеп Володимир Арешонков. Він також роздає подарунки і демонструє турботу про виборців округу. Протистояння двох нардепів обіцяє бути напруженим» - повідомляє www.1.zt.ua

Популярні новини міста