Шрифти

За інформацією прес-служби обласної ради на прес-конференції 10 квітня  голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський повідомив, « що 12 квітня делегація працівників органів місцевого самоврядування вирушає у поїздку, в рамках якої відбудеться ознайомлення з організаційною побудовою, пріоритетами, принципами та методами діяльності Ради Європи, Європейського Суду з прав людини, Європейського Парламенту, ЮНЕСКО, Європейської комісії та НАТО, а також напрямками співробітництва цих міжнародних інституцій з Україною», - інформує прес-служба обласної ради.

А перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков розповів:«Візит триватиме з 12 до 23 квітня. Його учасниками стануть 50 представників органів місцевого самоврядування Житомирщини: сільські, селищні, міські голови, голови районних рад та кілька працівників обласної ради. Поїздка відбудеться за рахунок днів відпустки і за власні кошти учасників делегації».

Поїздка коштуватиме кожному делегату приблизно 1 тисячу євро. У складі делегації  18 депутатів обласної ради, 15 голів районних рад та міські голови з Бердичева і Новоград-Волинська.

radomyshl-info

Популярні новини міста