Шрифти

Сесія Радомишльської районної ради  погодила  депутатське звернення депутата Володимира Капранчука до Житомирської філії ПАТ «Телеком»

м. Житомир  10014, вул. Київська 20

Директору Житомирської філії

ПАТ «Укртелеком»

В.КУРЕЛЬЧУКУ

ЗВЕРНЕННЯ

Радомишльської районної ради

/проект/

Шановний Валентине Петровичу!

Радомишльський Цех телекомунікаційних послуг №20 для Радомишльського району чисельністю у  майже  40  тисяч мешканців є вкрай необхідним підприємством.  Проте  останнім часом  добре організованому колективу Цеху №20, особливо в умовах зими 2012-2013 років,  стало  досить складно виконувати свої прямі обов’язки по  налагодженню якісного  зв'язку. Це в свою чергу негативно впливає на   розвиток економіки, народного господарства та бізнесу району, а також на організацію чіткої роботи державного апарату і органів представницької влади, задоволення культурних потреб населення .

Наразі основні проблеми підприємства полягають у його неналежній технічній оснащеності. Ще у 2006 році  була списана зношена  автовишка на базі автомобіля ГАЗ-52. З того часу  радомишльські звязківці дідівським способом за допомогою сталевих кігтів та драбин піднімаються на проводові опори та ведуть ремонтні роботи. Така небезпечна для здоров’я робітників технологія у десятки, якщо не в сотні разів, знижує продуктивність їх праці,  гальмує проведення своєчасних ремонтів та обслуговування  ліній   зв’язку і викликає справедливі нарікання з боку споживачів послуг.

Оскільки Цех  №20 є невід’ємною частиною Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» і не має власних рахунків в банківських установах та статутних можливостей вільно розпоряджатися  своїми прибутковими активами просимо Вас вишукати фінансові можливості для придбання Радомишльському Цеху телекомунікаційних послуг №20 автовишки.

вик. депутат районної  ради В.Капранчук.

Популярні новини міста