Шрифти

Сьогодні на ранковій нараді у районній адміністрації слухали звіт начальника Райавтодору В.Науменка  про стан робіт по ремонту дороги Радомишль – Кочерів. Цей, майже зовсім розбитий ще з зими, відрізок дороги псує нерви всім, хто хоч би раз по ньому проїхав ще й по сьогодні. Утім нашим шляховикам врешті - решт Житомирський  Облавтодор виділив кошти на  ремонт доріг, що перетинають район. За словами керівника ремонт ведеться по плану і вже відновлена значна частина дорожнього покриття. Щоправда, у зв’язку з тим, що Житомирський асфальтобетонний завод простоює без бітуму, асфальтобетонну суміш доводиться возити з неблизької відстані - з міста Коростеня. Така непередбачена ситуація  призводить до втрати часу і безумовно вплине на терміни запланованих робіт.
Якщо шляховики вселили керівництву району і власникам авто оптимізм,  то міський голова О.Ткачук, звітуючи про освоєння коштів на ремонт міської каналізаційної станції ударними темпами будівельних робіт похвалитися не зміг. Кошти, виділені обласною радою ще у квітні місяці поточного року, в сумі понад півмільйона гривен на технічне переоснащення очисних споруд і КНС  десь ще у дорозі. Коли будуть невідомо, а тому і   доповідати немає про що.
В Одесі - ураган, а у Радомишлі -    без бурі нарізали  гілок і дерев, «заскирдували» у сквері вздовж вулиці Міськради  і не вивозять вже другий місяць. На нараді районне керівництво не тільки відкрило  очі міським очільникам на отой скверівський розгардіяш, а, пожуривши,  дало протокольне доручення негайно прибрати, цебто, виконувати свої прямі обов’язки так, як належить щоденно і без нагадувань.

 

radomyshl-info

Популярні новини міста