VM - Shopping cart

 x 

Кошик порожній

VM - Search in Shop

VM - Featured products

virtuemart warp5
Multi Variant
11,00 €
Multi Variant Tooltip
Виберіть варіант
virtuemart sample
Dress Shirt with tie
49,00 €
String, is input Tooltip
Виберіть варіант

VM - Currencies SelectorШрифти

ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ ЗВІТУЄ І ЗАСТЕРІГАЄ — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль

Державна екологічна інспекція у Житомирській області оприлюднила звіт про  хід контролю за дотриманням  встановленої весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах та річках  області у 2013 році. Станом на 01 червня  було проведено 104 рейдових перевірок, в ході яких 110 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, двадцять п'ять матеріалів направлено до суду. У порушників загалом вилучено 102 знаряддя лову.
Екологи попереджують, що заборонено всякий лов раків у водоймах, водосховищах, новостворених водних об’єктах. Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного світу (раків) тягне за собою накладення штрафу від 51 грн. до 255 грн. з конфіскацією об’єктів тваринного світу. А також нараховуються збитки за кожну незаконно добуту одиницю в розмірі 25 грн. 50 коп. (незалежно від розміру та ваги).
radomyshl-info