Шрифти

 

За повідомленням Житомир.info 6.06.2013р: «Рижук відсторонив Никитюка від керівництва секретаріатом обласної організації Партії регіонів після скандалу з перекриттям дороги та невиплатою грошей учасникам антифашистського мітингу 18 травня у Києві.
Очолювати секретаріат буде В.Куніцький теперішній заступник губернатора Сергія Рижука і його зам в обласній парторганізації…» .
Утім відразу на сайті обласної організації Партії регіонів з’явилося спростування прес служби партії наступного змісту: «У зв’язку з оприлюдненням окремими місцевими інтернет-виданнями інформації щодо можливих кадрових ротацій у обласній організаці Партії регіонів, офіційно повідомляємо: заступник голови облдержадміністрації Олександр Никитюк ні під час виборчої кампанії, ні у міжвиборчий період не займав посади керівника Секретаріату  Партії регіонів, так само не мав жодного відношення ні до питання розподілу коштів «партійної каси», ні до організації антифашистських мітингів, у тому числі у місті Києві.
Обласна організації партії регіонів обурена оприлюдненням подібної безпідставної інформації і сприймає її, як чергову провокацію проти Партії регіонів і її керівництва. Прес -служба Житомирської обласної Партії регіонів".
Нагадаємо Олександр Никитюк - нині заступник губернатора, обіймав посаду голови державної адміністрації нашого району  у 2004-2005 роках.

 

radomyshl-info

Популярні новини міста