Шрифти

Повидати  грейдер на вулицях міста, який хоч якимось чином присипає безконечні баюри, погодься, тепер це рідкісне  явище.  Наприклад мешканці вулиць Щорса та Лесі Ураїнки цього року очікували його ще з ранньої весни. Утім сьогодні  21 червня під керівництвом директора міського комунального  підприємства «Благоустрій»  Сергія Миронюка причіпна грейдерна установка «утюжила»  сильно заямковані локальні місця вулиці Малої Житомирської. Одночасно кілька робітників засипали  баюри  рештками зрізаного асфальтобетонного покриття з вулиці Міскради. Не такі вже великі та значні роботи велися цього дня, але приємно,  що комунальники, почувши власників авто та водіїв маршруток,  згадали про свої обов’язки.
Пан Сергій розповідає, що фінансове становище підприємства останнім часом значно поліпшилося. Ліквідована хронічна заборгованість по заробітній платі. Навіть нещодавно працівникам була виплачена заохочувальна премія. Тобто у комунальників з`явилася мотивація до праці.
Директор каже, що майже завершена підготовка до початку виконання робіт по укладанню асфальтобетонної суміші при ямковому ремонті вулиць силами своїх працівників. Для цього вже куплено спеціальну  мобільну вібротрамбувальну установку  для  укладки  асфальту та вакуумний пристрій для очистки ям від сміття та пилу. Все це робилося з прицілом, щоб підприємство саме заробляло  обігові кошти і, нарешті, припинилася ера панування різних «варяг горе-ремонтників», яких  так чомусь люблять запрошувати очільники міста на ремонт міських доріг. Досить чужих гастролерів,  адже ми бачимо, як  за  минулу зиму «поплив»  весь, укладений асфальт  ще з осені бригадою з осіб кавказької національності. А з варягами у невідомому напрямку «попливли» й гроші з міської казни. Натомість  залишилися ті самі ями, що й були, але без асфальту. Що ж наміри і розрахунок на власні сили Сергія Миронюка правильні і заслуговують на підтримку.  Утім поживемо - побачимо. Однак вже тепер ясно, що від того виграють  усі - місто, підприємство і робітники.
radomyshl-
info
.v

Популярні новини міста