Шрифти

   На Радомишльщині вогнеборці загасили три пожежі протягом однієї доби

 

  08 січня 2019 року на пункт зв’язку 16 державної пожежно-рятувальної частини (м. Радомишль) о 22 год. 02 хв. поступило повідомленнявід чергового поліції про те,що в с. Біла Криниця по вул. Набережна, 43, сталася пожежа. На гасіння пожежі було залученоодне відділення ВЧА-2192(смт. Городок) та одне відділення 16 ДПРЧ (м. Радомишль). Прибувши до місця пожежі рятувальники встановили, що пожежа розпочалася із житлової кімнати тавогнем отоплено дахжитлового будинку.Внаслідок пожежі було знищено потолочне перекриття, частину даху житлового будинкутаречі домашнього вжитку.Повністю ліквідовано пожежу о 02 год 14 хв. Рятувальникам вдалося врятувати на момент ліквідації житловий будинок.За інформацією власниці оселі, того вечора вонарозпалила грубу і лягла спати, проснулася від їдкого запаху диму та побігла до сусідів по допомогу.Вони і зателефонували до служби порятунку.
      Цієї ж ночі, 09 січня 2019 року о 04 год. 04 хв. поступило повідомлення про те, що вс. Кичкирі по вул. Бекетова, 1, сталася пожежа у житловому будинку. Рятувальникам, які прибули на місце події, вдалося запобігти поширенню вогню по всій оселі, осередок якого знаходився в житловій кімнаті. Пошкоджено стіну у житловій кімнаті.

Зранку, 09 січня 2019 року о 08 год. 12 хв. поступило повідомлення про те, що в с. Меньківка по вул. Круглікова, 16, сталася пожежа.Прибувши до місця пожежі рятувальники встановили що з-під даху житлового будинку йде густий дим. Умови, що ускладнювали гасіння – захаращений прохід на горище та рятування мешканки оселі. Пенсіонерка лежача, самостійно вийти з будинку не могла. Службою порятунку було врятовано її та перенесено до сусідки. Знищені речі домашнього вжитку, що знаходилися на горищі, частково перекриття. Пошкоджено житловий будинок, потолочне перекриття, дах, речі домашнього вжитку.

Ймовірною причиною цих пожеж є порушення правил влаштування чи експлуатації печей.

за інформацією провідного інспектора Радомишльського РС лейтенант служби цивільного захисту Я.Гончаренко

Популярні новини міста