Шрифти

Нещодавно, навантаживши торбинку борошна, поклав його на електронні  ваги і став вичитувати інструкцію на які клавіші необхідно натиснути,  щоб вони  видали чек з інформацією про вагу  та вартість покупки. Утім для україномовних радомишлян, як на диво, хтось причепив  на прилад папірець-інструкцію на російській мові. Незручно, але справився.  Відразу попрохав  покликати когось з адміністрації «Сільпо». Невдовзі  вже відбувалася  перемова з адміністратором. На моє прохання  додати  ще один текст на українській мові для зручності почув від молодика  у відповідь:

- Может Вам еще на английском  поцепить?

Довелося пояснити нахабі, що замість того щоб визнати порушення чинного законодавства і вибачитися за незручність він ще й проявляє відверту неповагу до покупця майже вдвічі старшого по віку.  Попрохав книгу скарг. Адміністратор  відразу пошовковішав.

- Хорошо, хорошо, сделаем Вам на украинском, успокойтесь.

На прощання нагадав йому, що у торгівлі  дрібниць не буває. Недотримання законів переходить у  хронічну звичку підсунути  неякісні товари, чи продукти. Через декілька днів навідався знову до магазину.  Інструкціє зі скрипом, але поміняли.

radomyshl-info

Популярні новини міста