VM - Shopping cart

 x 

Кошик порожній

VM - Search in Shop

VM - Featured products

virtuemart sample
Dress Shirt with tie
49,00 €
String, is input Tooltip
Виберіть варіант
virtuemart sample
T-Shirt classic blue
27,55 €
Виберіть варіант

VM - Currencies SelectorШрифти

У РАДОМИШЛІ  ВПЕРТО  ПАЛЯТЬ СМІТТЯ У СПАЛЬНИХ РАЙОНАХ — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль Цьогорічне літо, як і попередні спекотливе. Ртутний стовпчик буває сягає позначки  «+38». У житловому масиві по вулиці Незалежності розташовано 320 квартир у яких проживає майже 1.5 тисячі людей.  Серед них новонароджені, підлітки, хворі люди похилого віку. Звичайно, що у більшості квартир при такій духоті відчинені двері лоджій і балконів, квартирки у вікнах. Утім, незважаючи на це, щоранку / фото 31.07.13р. 8.00 год./  можна спостерігати, як прибиральниця прибудинкових територій  вперто спалює побутове сміття біля сміттєвого  майданчику. Постійні умовляння на кшталт «не пали сміття-не шкодь собі та людям» результатів не дають. Місцевий підприємець-власник фірми «Житлоремсервіс»  О.Розпутенко  вивозить тверді побутові відходи на міський полігон для знезараження їх. Однак працівники підприємства взяли за правило значну частину відходів спалювати у багатті  безпосередньо у центрі житлового масиву. Такі  «традиції» по економії  затрат на транспорт  мають шкідливі наслідки для здоров'я людей. Адже при цьому спалюється велика кількість пластикових пляшок та  поліетиленових обгорток. Подібні  дії природоохоронці сміливо називають повільним самогубством. Оскільки, за їх словами, згоряння полімерів призводить до утворення стійких токсичних речовин, у тому числі діоксинів - які стають причиною страшних хвороб, в тому числі й раку.  Будь-яка пластмаса, додана до вогнища, створює міні-реактор з виробництва та викиду діоксину в навколишнє середовище.

Порушення в сфері благоустрою та порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, видалення, утилізації тощо відповідно до ст.ст. 152, 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафів на громадян від 340 грн. до 1360 грн і на посадових осіб та громадян-суб”єктів підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.
Як повідомляють екологи згідно   Кодексу України  про адміністративні правопорушення міліція зобов’язана прийняти виклик і виїхати на місце порушення. Адже згідно ст.255 згаданого Кодексу саме міліція складає протокол про факт спалювання сміття.

radomyshl-info