VM - Shopping cart

 x 

Кошик порожній

VM - Search in Shop

VM - Featured products

virtuemart sample
Cowboy Hat
12,00 €
String, admin list Tooltip
String, is input Tooltip
virtuemart warp5
Multi Variant
11,00 €
Multi Variant Tooltip
Виберіть варіант

VM - Currencies Selector



Шрифти

ОЛЬГА БОГОМОЛЕЦЬ ОТРИМАЛА  ЗАСЛУЖЕНУ НАГОРОДУ ТА ЗАПЕВНЕННЯ    У ПІДТРИМЦІ ЇЇ ДІЯЛЬНОСТІ   ЖИТОМИРСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ РАДОЮ — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль

Радомишль 2.08.13р. Перед початком  пленарного засідання Радомишльської районної ради  запрошена на сесію  О́льга Вади́мівна Богомо́лець —   власниця  і засновник музею у замку  «Радомисль», українська співачка, автор-виконавиця сучасних та старовинних українських пісень та  романсів; громадський діяч, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри дерматології та венерології Національного медичного університету ім. О. Богомольця, авторка понад 70 наукових праць і 9 патентів на винаходи у сфері лікування шкірних захворювань, головний лікар Інституту дерматології та косметології, координатор Європейської асоціації лазерної дерматології у Східній Європі, член Американської академії дерматології, Європейської академії дерматовенерології, Нью-Йоркської академії наук  отримала Грамоту  Житомирської обласної ради від її  голови  - Йосипа Запаловського.

Найвищий посадовець представницької влади у Житомирській області  у своєму виступі дуже тепло відізвався про меценатську та благодійну діяльність Ольги Вадимівної на теренах Радомишльського району та області, про її всесвітньо відомий  музей старовинних ікон у замку «Радомисль» та щиро подякував  за копітку роботу. Він закликав районних депутатів та керівництво району всіляко підтримувати діяльність  О.Богомолець, а також пообіцяв що «  у будь-яких ситуаціях обласна рада буде підтримувати О.Богомолець».

Ольга Вадимівна у свою чергу подякувала керівництво району та області за підтримку і отриману нагороду та  високу оцінку її роботи, а також розповіла про свої майбутні  творчі плани організації роботи  замку-музею «Радомисль».

radomyshl-info