Шрифти

О.Ткачук у своєму виступі на сесії районної ради  намагався звинуватити райраду у  недостатній фінансовій допомозі місту.  Але присутній на сесії Й.Запаловський  толерантно, спокійно та аргументовано  поставив на місце міського голову. Зокрема він сказав: « Ви єдиний у області міський голова, який не відвідує сесій обласної ради. Ми чекаємо Вас сесіях ось майже три роки. Ви ніколи не приїзджаєте. Це пряме ігнорування мене, депутатів обласної ради і громади області. Ніде з міським головою таких напружених стосунків немає. Відсутність Ваша на сесіях обласної ради  не повпливала на  її роботу. Однак значно повпливала на фінансову забезпеченість Радомишльської міської громади».

Присутній на сесії місцевий письменник Микола Ярмолюк намагався з місця вставити своїх п’ять копійок, розпочавши виступ з критики О.Ткачука за його погану роботу  з нагадування  «що під лежачий камінь вода не тече …»  Утім слова для виступу йому головуючий на сесії Василь Тужик не дав.

Натомість у виступі начальника управління фінансів райдержадміністрації Олени Духніч, яка оперуючи цифрами переконливо довела про  факти неодноразової значної  фінансової допомоги райради бюджету міста, також прозвучало побажання міському голові , щоб він орієнтувався  у цифрах, а апаратники міської ради готували йому  реальні документи.

Важко не погодитися з Й.Запаловським. Адже від політичних амбіцій  місцевого посадовця страждає вся міська громада, яка майже за три роки втратила не один мільйон гривен вкрай необхідної  фінансової допомоги з обласного бюджету. А  це ремонт доріг, реконструкція систем водопостачання та ще багато дечого, що  втрачено.

/на світлині - перший зліва колишній заступник О.Ткачука П.Горбач, якому  стало совісно від такої критики бувшого шефа/

radomyshl-info

Популярні новини міста