У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ НАЇВНО СПОДІВАЮТЬСЯ, ЩО ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ МЕЖІ УБЕЗПЕЧИТЬ ПОРУШЕННЯ ПРАВОВОЇ

Шрифти

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ   НАЇВНО СПОДІВАЮТЬСЯ, ЩО ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ МЕЖІ  УБЕЗПЕЧИТЬ ПОРУШЕННЯ ПРАВОВОЇ — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль Районна газета «Зоря Полісся», radomyshl-info не раз  розміщали публікації   про безправ’я селян сіл Кичикирі, Нова Юрівка, Глиниця, Брід. З часів діда - прадіда вони займалися рибальством для власних потреб у русловому ставку та річці Мика поруч зі своїми оселями. Але з того часу, як ставок передали в оренду  приступ  до водойми  з вудкою їм заслонили на довгі роки. Та  не тільки до ставка, а й  у руслі  річки   на протязі 4 кілометрів  від встановлених меж ставу заборонено рибалити. З яких причин і на підставі яких законів? Зараз можна втратити відчуття реальності. Приготуйтеся, друзі! За поясненнями тутешнього охоронця ставу тому, що риба з зарибленого ставка розбіглася по руслу річки далеко за його межі (!). Та якби тільки була самочинна заборона!  А то ж на протязі 4 років десятки людей  страждали від кулаків  охоронця ставка Петра Максименка.  Диву даєшся, як таке могло чинитися на виду всього району впродовж багатьох років особою, яка не мала статусу охоронця? У трудових відносинах  з орендарями він став перебути лише з квітня 2013 року. Від  скарг  за нанесення фізичних побоїв людям, які насмілилися підійти до ставу  рибалити  і, навіть, до річки за межами ставка, правоохоронці вже й лік загубили.  Саме за його самоправства селяни зорганізували стихійний бунт на греблі села ще літом 2009 року. Сільська влада вимушена була тоді протоколювати  скарги, виступи на сході, та подавати  протокол  у правоохоронні органи. На П.Максименка  кримінальні справи то закривалися,  то відкривалися. Районним судом він піддавався арешту  на 5 діб за хуліганські дії, але  своє продовжує. І в даний час правоохоронцями по цій особі  вкотре проводиться досудове розслідування.

6 вересня комісія районної державної адміністрації у складі її юриста, представника  землевпорядної організації, депутата районної ради спробувала встановити межові знаки  території ставу на місця, визначені технічною документацією.  Депутат райради В.Капранчук домагається  встановлення  меж заради того, щоб селяни могли б бачити де закінчується ставок і де  їм можна уникнути знущань за любительську  рибалку.    Проте з цього нічого не вийшло із-за непідготовленості землевпорядників. Справу відклали на декілька днів.

Тим часом Петро Максименко ( на фото) на дії якого ведеться досудове  розслідування  у місцевому райвідділку  міліції продовжує посміхатися. Не залежно від висновків досудового розслідування право на спокуту та розкаяння за скоєне  у нього залишається невикористаним. Чи  ж використає він його?

Утім це невідомо, як і те які висновки цього разу зроблять правоохоронці.

radomyshl-info

Популярні новини міста