VM - Shopping cart

 x 

Кошик порожній

VM - Search in Shop

VM - Featured products

virtuemart sample
Cowboy Hat
12,00 €
String, admin list Tooltip
String, is input Tooltip
virtuemart sample
Cap "Baseball"
19,00 €
String, is input Tooltip

VM - Currencies SelectorШрифти

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЯВИЛИ НЕЗАКОННИЙ  КАР’ЄР — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль

За повідомленням УМВС України в Житомирській області працівники Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС викрили схему незаконного видобування піску, виявлені підпільні кар’єри, що працювали на території 4 районів області,  а нині закриті. Один з  кар’єрів зафіксований  у Радомишльському районі. Правоохоронці не повідомляють де саме розташований кар’єр у нашому районі. Утім на  прибережних лугах біля річки Тетерів за вулицею Микгород  і по-сьогодні залишені  варварські сліди кар’єру накопичення піску. /на фото/ У 2009 році з річки земснарядом добувався пісок та тисячами тон вивозився кудись. Рекультивації лугу, як тоді, так і до сьогодні  ніхто й не подумав провести.

За повідомленням УМВС незаконна підприємницька діяльність була організована на земельних ділянках, отриманих у користування під приводом ведення сільського чи рибогосподарства або ж «зеленого» туризму. Натомість, як зафіксували оперативники, на цих територіях активно працювала важка техніка та щодень йшов видобуток надр. Жодних дозвільних документів на ведення такого виду підприємницької діяльності правоохоронцям не надали. Нині відпрацьовуються схеми, за якими відбувалась реалізація незаконно добутого піску. Лише за попередніми оцінками експертів, збитки, завдані державі та місцевим громадам, сягають сотень тисяч гривень. Нині їх з’ясовують екологи. Натомість, за приблизними підрахунками, у середньому підпільні кар’єри видобували за день понад тисячі тонн піску. Також оперативниками встановлені замовники сировини, яка за фіктивними документами потрапляла на підприємства будівельного профілю й перероблялась в певний продукт, наприклад, бетон.

За всіма фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. У ході слідчих дій, у тому числі обшуків, вилучено матеріальних цінностей та знарядь вчинення злочинів на загальну суму близько 1 млн. гривень. Організаторам підпільних підприємств загрожують значні штрафні санкції або ж позбавлення волі до трьох років.

 

radomyshl-info