Шрифти

На вчорашній позачерговій сесії міської ради  депутати  прийняли рішення «Про включення дороги  Радомишль - « Замок «Радомисль» до раціональної мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення». Своє рішення про передачу дороги  на баланс Служби автомобільних доріг у Житомирській області депутати умотивовували тим, що ця дорога є єдиним  підїздним шляхом сполучення  загального користування до всесвітньо відомого Музею української домашньої ікони і рух по ній в основному здійснюється туристами та почесними відвідувачами до нього.

Тим часом повсякдень  шляховиками інтенсивно на протязі усього світлового дня   ведуть роботи по підготовці  дорожнього полотна вулиці Великої Житомирської протяжністю 3.2 км. для капітального ремонту.

radomyshl-info

Н а  вчорашній позачерговій сесії міської ради  депутати  прийняли рішення «Про включення дороги  Радомишль - « Замок «Радомисль» до раціональної мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення». Своє рішення про передачу дороги  на баланс Служби автомобільних доріг у Житомирській області депутати умотивовували тим, що ця дорога є єдиним  підїздним шляхом сполучення  загального користування до всесвітньо відомого Музею української домашньої ікони і рух по ній в основному здійснюється туристами та почесними відвідувачами до нього.

Тим часом повсякдень  шляховиками інтенсивно на протязі усього світлового дня   ведуться роботи по підготовці  дорожнього полотна вулиці великої Житомирської протяжністю 3.2 км. для капітального ремонту.

radomyshl-infoммНа вчорашній позачерговій сесії міської ради  депутати  прийняли рішення «Про включення дороги  Радомишль - « Замок «Радомисль» до раціональної мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення». Своє рішення про передачу дороги  на баланс Служби автомобільних доріг у Житомирській області депутати умотивовували тим, що ця дорога є єдиним  підїздним шляхом сполучення  загального користування до всесвітньо відомого Музею української домашньої ікони і рух по ній в основному здійснюється туристами та почесними відвідувачами до нього.

Тим часом повсякдень  шляховиками інтенсивно на протязі усього світлового дня   ведуться роботи по підготовці  дорожнього полотна вулиці великої Житомирської протяжністю 3.2 км. для капітального ремонту.

radomyshl-infoммм