Шрифти

 

100-літній ювілей Радомишльського ліцею, проведений з розмахом, нещодавно   минув. Втім проблеми залишилися. Проте не в закладі, а  у середовищі гостей. Вони виникли вже дещо згодом після урочистостей   у неформальній обстановці. Саме там  відбулося словесне змагання на кшталт  хто ж все-таки  з   випускників колишньої школи №1 / теперішнього ліцею/ більше  підсобив підготуватися до ювілею.

Бізнесмени з товариства «Ексімед» вважають, що саме з податкових коштів, які вони спрямовують до районної бюджетної скарбниці  проведена заміна  старих, зношених часом вікон у ювілейному закладі.

Районна влада з таким твердженням не згодна і статистично доказує, що їй припадає пальма фінансової першості, що саме  завдяки  її коштам реалізовано такі роботи. Адже з районного бюджету на заміну старих дерев’яних вікон на сучасні пластикові виділила 400 тисяч гривен за рахунок упертої роботи по перевиконанню доходної частини бюджету. До того ж з обласного бюджету на заміну вікон  було направлено додатково 25 тисяч гривен. А доля «ексімедівців» у  районному бюджеті складає  тільки  0,026%.

Що ж цифрові ілюстрації - річ вперта. Утім ліцеїстам не від змагань і статистики  стало тепліше та світліше у класах, а від уваги до потреб освіти. Школярі сподіваються, що вона буде не тільки під час ювілеїв та свят, а й у будні.

radomyshl-info