Шрифти

Не варто робити певних речей, якщо не хочете уславитися порожньою, докучливою або показушною особою.
Складно знайти людину, що не має аккаунта в соцмережах. Це сучасна культура спілкування, привітань та взаємодії. Вона диктує моду і свої правила. Тому не варто робити певних речей, якщо не хочете уславитися порожньою, докучливою або показушною особою.


Роздуте его
Цим страждає багато дівчат і молодих жінок. Ви і справді вважаєте, що кожен крок вашого життя гідний бути відображеним на сторінці фейсбуку або instagram? Пара постів в день – ще куди не йшло. Але ось перш, ніж робити 6-й або 25-й, краще зупинитися і подумати, навіщо ви все це робите. Кому хочете щось довести або розповісти? Можливо, наявність реальних зустрічей і контактів вирішить цю проблему.
Купи-продай

Чим займатися у вільний час і яку обирати професію – ваша особиста справа. Але використовувати контакти друзів і їхні сторінки в соцмережах для своїх продажів в мережевих компаніях щонайменше негарно. Дружба дружбою, але не варто зайвий раз експлуатувати без потреби і перевіряти на міцність.
Себячество

Дівчатка люблять селфі. Можна робити хоч тисячу в день. Зовсім необов’язково їх при цьому виставляти в мережі. Крім того, одноманітні фото перед дзеркалом у ліфті, туалеті, у шафи кажуть про проблеми з самооцінкою і комунікацією. Краще попросіть когось себе сфотографувати. Нехай знімок буде неідеальним, але він продемонструє по-справжньому насичене життя.    детальніше та більшеТУТ

Популярні новини міста