Шрифти

- 19.01.2019 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП з лінії «102» надійшло повідомлення про те, що в м. Радомишль по вул. Толбухіна, 12 Житомирської області, сталось ДТП, внаслідок чого жінка отримала тілесні ушкодження.
Проведеними заходами встановлено, що 19.01.2019 року близько 20.00 год. по вул. Толбухіна біля будинку №12 в м. Радомишль невідома особа, рухаючись заднім ходом на автомобілі, марка якого не встановлена, здійснила наїзд на пенсіонерку, мешканку м. Радомишль, що спричинило забій лівого ліктівого суглобу.
Проводяться заходи щодо встановлення особи та транспортногозасобу.
Кваліфікація даного правопорушення - ч.1 ст. 286 КК України.

- 13.01.2019 року до чергової частин Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жительки смт. Білокоровичі Олевського району Житомирської області про те, що невідома особа проникла до будинку в с. Потіївка Радомишльського району та здійснила крадіжку побутових речей.
Проведеними заходами встановлено, що в нежилому будинку за в с. Потіївка Радомишльського району Житомирської області, в період часу з 01.01.2019 року по 13.01.2019 року місцевий мешканець, раніше судимий, завідомо знаючи, що в будинку ніхто не проживає, шляхом вільного доступу скоїв крадіжку двох подушок, однієї ковдри, двох образів та однієї сокири.
Крадій у скоєному зізнався, всі викрадені речі повернув.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.
- 18.01.2019 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП надійшло повідомлення від жителя с. Мірча Радомишльського району Житомирської області про те, що з Будинку культури в с. Мірча викрали трубу.
Проведеними заходами встановлено, що в ніч на 18.01.2019 невідома особа, шляхом вільного доступу (зовні приміщення), викрала димову трубу з опалювальної груби (котла) діаметром 14,5 см, довжиною 6 метрів з нержавіючої сталі будинку культури в с. Мірча по вул. Радомишльська, 27 Радомишльського району Житомирської області.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 185 КК
- 15.01.2019 року до чергової частин Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жительки м. Радомишль про те, що невідома особа скоїла крадіжку радіаторів до УАЗа з її господарства.
Проведеними заходами встановлено, що в ніч на 09.01.2019 року раніше судимий місцевий житель шляхом вільного доступу зайшов до двору господарства заявниці, звідки таємно викрав 2 радіатори до автомобіля УАЗ.
Крадій у скоєному зізнався, радіатори вилучені. Сума збитків встановлюється.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 185 КК України.
За інформацією Анни Тарасюк

Популярні новини міста