Шрифти

Оптимізації інтернатних закладів, яка ініціюється останнім часом  владою Житомирщини, може особисто зачепити тисячі мешканців Житомирської області.

Ситуація набула соціального напруження.

Народний депутат України Павло Дзюблик висловив свою позицію стосовно цього гарячого питання.

« Саме тому я звернувся зі своїм депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Міністра освіти і науки України Гриневич Л.М., Міністра фінансів України Данилюка О.О. з проханням не допустити оптимізації та ліквідації інтернатних закладів освіти ні в Житомирській області, ні по Україні в цілому» - каже нардеп.

Нагадаємо, що питання оптимізації мережі інтернатних закладів обговорили в обласній раді 17 березня. Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута зустрілись з керівниками КНЗ області, у тому числі з „Вишевицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату»

Усього в області налічується 17 інтернатних закладів комунальної власності обласної ради. У 2017 році на їх утримання не вистачає 23 мільйони гривень, тому на початку року це питання постало особливо гостро. Спільним розпорядженням голів обласної ради та обласної державної адміністрації була створена робоча група з цих питань. Одним із варіантів вирішення потреби у коштах - це співфінансування з місцевих бюджетів та оптимізація мережі закладів.

Керівництво області запевнило педагогічні колективи, батьків, що у сесійну залу не буде внесено жодного невиваженого рішення.

Зазначимо, що  якщо залишити галузь у застарілому  форматі, який нині є без реформування  то її не витримають місцеві бюджети.

читай в тему: «ЧИ ВИСТОЯТЬ РАДОМИШЛЬСЬКІ ІНТЕРНАТИ ?"

"ЧИ БУДЕ БЮДЖЕТ РАДОМИШЛЬСЬКОГО РАЙОНУ СПІВФІНАНСУВАТИ МІСЦЕВУ САНАТОРНУ ШКОЛУ – ІНТЕРНАТ ?"

Популярні новини міста