Шрифти

Рішенням виконавчого комітету Радомишльської міськради від 15 березня закріплено території для прибирання за організаціями, установами, підприємствами міста.

Зауважимо, що у місті давно назріла пора ввести конкурси відмінні від традиційних по визначення кращих підприємств, установ, власних обійсть щодо благоустрою закріплених територій.

Було б доречно визначати поквартально і тих, хто нехтує правилами благоустрою міста, не доглядає прилеглі території. А «переможцю» у такій номінації, тобто керівнику підприємства, установи, власнику будинку варто було  б вручати приз, наприклад «Березову мітлу» та відповідне свідоцтво.

Зазначимо, що на наш погляд за осінньо-зимовий період є два основних претенденти на «Березову мітлу» - це ПАТ ПБК «Радомишль» і діюче приватне  підприємство на території колишньої «Сільгосптехніки».

Вулиця Микгород, прилегла до пивзаводу перетворена у складські, будівельні майданчики, зберігання всіляких відходів виробництва. Читай: «РАДОМИШЛЬ: ЯК У «ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАВТОДОРУ» АНЕКСУВАЛИ ЧАСТИНУ ДЕРЖАВНОЇ ДОРОГИ. ФОТО»

А прилегла територія до колишньої «Сільгосптехніки» перед вулицею Промисловою є звалищем побутового сміття у великих обсягах.

Щоправда нині міськрада у вищезазначеному рішення виконкому рекомендує ПАТ ПБК «Радомишль» провести « благоустрій прилеглої території, санітарну очистку, впорядкування квітників, братської могили по вул. Микгород, звільнення проїзджої частини вул. Микгород біля підприємства, від сміття та складованої продукції заводу»

Популярні новини міста