"Тільди" в Радомишлі

 Зміни що відбулися в нашому суспільстві, бажання повернутись до статусу Європейської держави втраченої майже тисячоліття назад, призводить до того що ми з радість приймаємо нові і не дуже віяння Старого Світу. В моду входить європейська стриманність, манірність, ніжність і поміркованість, на зміну східній пишності. Одним з таких модних аксесуарів є " Тільда".


Тільда- це текстильна, інтерьєрна лялька, яку створила молодий дизайнер Тоня Фіннангер. Особливість таких іграшок полягає в непропорційно великому тілу, або надзвичайно довгими руками чи ногами, а в випадку з тваринами - вухами. Шкіра у класичної Тільди біла з хворобливим румянцем. Саме цей румянець і є одним з розпізнавальних знаків ляльки, оскільки з часом зьявилось багато видів і форм такої іграшки. Така несуразність на перший погляд, пояснюється особливою філософією який автор вклала в своє творіння.

Месидж Тільди цьому світу- приваблива краса недосконалості. Людство настільки втомилось від шаблонів, що з радістью прийняло, як філософію так і ляльку.

Тільда стала одним із самих відомих і розпізнаванних декорів в світі. Мати таку іграшку в домі вважається ознакою гарного смаку. Кожен поважаючий магазин декору повинен мати Тільди в продажу.

Яке це відношення має до нашого міста? З радістью скажу що Тільда тепер зьявилась і у нас на полицях. В нашому Центрі творчості є майстер котрий створює такі чудові ляльки. І дуже приємно що ми повільно, але все ж таки рухаємось з світом в одному напрямку 

О чём говорит наше недовольство?
Про маму і синицю
 

Комментарии

Нет комментариев. Будь первым, кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированы? Войти на сайт
Guest
Четвер, 20 лютого 2020
Если хотите зарегистрироваться, заполните форму ниже.