Сподіваюсь на Небесного Батька!

Бо напоюю Я душу змучену, і кожну душу скорботну насичую. (Єр.31:25)

Згідно з легендою Ку Ян був мудрим і вірним державним чиновником в Стародавньому Китаї. Він жив у так званий період період воюючих країн​ (Чжаньґо́) (475-246 рр. до Р. Х.). Ку Ян неодноразово попереджав свого государя про загрозу, що насувається. Але безтурботний цар не слухав мудрих порад. Зрештою обридлий Ку Ян був вигнаний. Далеко від дому він дізнався про завоювання улюбленої Батьківщини тим самим ворогом, про який попереджав. У розпачі вигнанець наклав на себе руки.

Життя Ку Яна чимось нагадує історію пророка Єремії. Він теж служив царям, які не слухали його попереджень. В результаті країна була захоплена ворогами. Але, на відміну від Ку Яна, Єремія Не віддався відчаю, а був сповнений надії. У чому причина такої відмінності?

Єремія знав Господа, Який один може дати справжню надію. "Є надія для майбутності твоєї", - сказав йому Господь. "і до границь твоїх вернуться діти твої!" (Єр. 31,17). Хоча Єрусалим і був зруйнований в 586 р. до Р. Х., згодом Юдеї, які повернулися з полону, знову відбудували свою столицю.

Ми всі часом переживаємо труднощі, які приводять у відчай. Це може бути важка хвороба, втрата роботи, криза в сім'ї. Але коли життя завдає ударів, ми все одно можемо дивитися вгору, тому що наш Бог, як і раніше на своєму престолі. Він тримає в руці наші дні, і ми завжди в його серці.

Господи, наповни мене надією і пішли нагадування, що все відбувається так, як Ти задумав.
"І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре." (Рим.8:28)

Хай благословить вас Господь! 

Наслідки неточності!
такі ми українці
 

Комментарии

Нет комментариев. Будь первым, кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированы? Войти на сайт
Guest
Понеділок, 14 жовтня 2019
Если хотите зарегистрироваться, заполните форму ниже.