Сила молитви

Доктор Марк був відомим фахівцем в області онкології. Одного разу він збирався на дуже важливу конференцію в інше місто, де його повинні були нагородити премією в області медичних досліджень. Він дуже хвилювався, так як на цій конференції повинні були оцінити його багаторічні труди. Однак, через дві години після того, як літак злетів, сталася аварійна посадка в найближчому аеропорту через якусь технічну неполадку.  

Доктор боявся не встигнути, тому орендував машину і поїхав сам в місто, де повинна була проходити конференція.
Однак, незабаром після того, як він виїхав, погода зіпсувалася і почався сильний шторм. Через сильний дощ він не туди звернув і заблукав.
Після двох годин безрезультатної їзди він зрозумів, що пропав. Він відчував себе голодним і жахливо втомленим, тому вирішив пошукати, де б зупинитися. Через деякий час, він, нарешті, натрапив на маленький старезний будинок. Зневірившись, він вийшов з машини і постукав у двері.
Двері відкрила красива жінка. Він пояснив і попросив її скористатися телефоном. Однак, жінка сказала йому, що у неї немає телефону, але він може зайти і почекати, поки погода не покращиться.
Голодний, мокрий і втомлений лікар прийняв її люб'язну пропозицію і увійшов.
Дама дала йому гарячий чай і поїсти. Леді сказала, що він може приєднатися до її молитви. Але, Доктор Марк посміхнувся і сказав, що він вірить тільки в працьовитість і відмовився.
Сидячи за столом і попиваючи чай, доктор спостерігав за жінкою в тьмяному світлі свічок, як вона молилася поруч з дитячим ліжечком.
Лікар розумів, що жінка потребує допомоги, тому, коли вона закінчила молитву, запитав її, чого саме вона хоче від Бога і невже вона думає, що Бог коли-небудь почує її благання. А потім він запитав про маленьку дитину в ліжечку, біля якого вона молилася. Леді сумно посміхнулася і сказала, що дитина в ліжечку це її син, який страждає від рідкісного типу раку і є тільки один лікар, його звати Марк, який може вилікувати його, але у неї немає грошей, щоб дозволити собі його, крім того, Доктор Марк живе в іншому місті. Вона сказала, що Бог досі не відповів на її молитву, але вона знає, що Бог допоможе їй і нічого не зломить її віру.
Ошелешений і втратив дар мови д-р Марк просто розплакався. Він прошепотів, Бог великий і згадав усе, що з ним сьогодні відбулося: несправність в літаку, проливний дощ, з-за якого він збився з шляху; і все це сталося тому, що Бог не просто відповів на молитву, але і дав йому шанс вийти з матеріального світу і допомогти бідним нещасним людям, у яких немає нічого, крім молитви.
Завжди будьте готові зробити те, що Бог приготував для вас.

Не буває випадковостей в житті. 

Про Веспасіана, податки і Радомишль
Мишка
 

Комментарии

Нет комментариев. Будь первым, кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированы? Войти на сайт
Guest
Понеділок, 14 жовтня 2019
Если хотите зарегистрироваться, заполните форму ниже.