Наслідки неточності!

"Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі."

(Iс.Нав.1:8)

На одному залізничному мосту працював сторож-механік. Річка була судноплавна, і коли просувалися пароплави, міст піднімався силою електроенергії. У приміщенні чергового висів годинник, розклад поїздів та великий напис: «За 20 хвилин до приходу потягу міст повинен бути опущений». Одного разу трапилося так, що незадовго до приходу пасажирського потягу до мосту підійшли три пароплава, подаючи гудки, щоб черговий підняв міст. Хоча інструкція в цей час вже не дозволяла піднімати міст, сторож подумав, що підняття моста зажадає всього лише кількох секунд, просування пароплавів займе кілька хвилин, і тому опустив мiст. Але сталося те, чого не передбачав черговий. Один з пароплавів якраз під мостом сів на мілину і не міг просунутися ні вперед, ні назад. Наближався фатальний момент. У чергового не було можливості зупинити потяг, що наближається, і він на повному ходу влетів у річку. Багато пасажирів загинуло. Черговий був вражений, потрапив до лікарні, рвав на собі волосся і все кричав: «Ох, якби я міг!» Що було причиною цієї трагедії? Неточне виконання інструкції.

Як в фізичному, так і в духовному відношенні, треба завжди бути точними у виконанні інструкцій. А особливо коли ці інструкції - Божі заповіді. І від їх виконання залежить не тільки земне, а і вічне життя. Господь нагадує Ісусу Навину: "Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі". "...бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі". Саме в цьому закладено два великих принципу людського життя і діяльності:

  • по-перше, впевненість у присутності всемогутньої сили Божої, так що ніщо не може перешкодити Його рабові;
  • по-друге, прийняття Його Слова, підпорядкування Його Слова, ретельне вивчення Його Слова, сприйняття його як єдиного путівника. В іншому випадку можна гірко поплатитися за свою зневагу Словом Божим.

Слово Боже - це сила, що оберігає нас від усякої омани. Воно - світильник для керівництва в темряві і компас, який вказує вірний напрямок в житті, «Блаженні ж і ті, хто слухає Божого Слова і його береже! ».(Лук.11:28)

Нехай благословить вас Господь! 

Адвент-календар
Сподіваюсь на Небесного Батька!
 

Комментарии

Нет комментариев. Будь первым, кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированы? Войти на сайт
Guest
Четвер, 20 лютого 2020
Если хотите зарегистрироваться, заполните форму ниже.