Адвент-календар

Сьогодні розповім вам про стару-добру європейську традицію що прижилась в нашій сімї. 

Про Адвент-календар.
Адвент- це назва передріздвяного періоду і перекладається як "пришесття". Що до адвент-календарю то це 24 ємкості, якщо їх так можна назвати, куди батьки кладуть своїм дітям маленькі подаруночки щоб вони могли відраховувати дні до Різдва, а 25 числа діти мали отримати великий подарунок що символізував прихід Ісуса Христа , який став Великим подарунком для людства.


Цей календар придумав німецький власник типографії Герхард Ланг аж в 1903 році. Його мама в дитинстві пекла йому 24 бізе що кожного дня він зїдав. Таких хитрим чином мама допомагала хлопчику рахувати дні і готуватись до свята. Коли Герхард став дорослою і поважною людиною, він почав друкувати такі календарі в себе на підприємстві, і вони не тільки стали популярні, але й міцно прижились в світовій культурі.Зараз адвент- календарів, або простіше адвентів існує величезна кількість видів та форм. Якщо вам подобається дивитись зарубіжні фільми то ви напевне бачили чобітки, або рукавички, чи декоративні шкарпетки на ялиці, над каміном. Це і є ті самі адвенти.

Ми для своїх дітей робимо адвенти вже 4й рік. І знаєте для них це справжня подія. Ні не так. Справжня ПОДІЯ. Вони починають діставати свої рікавички і чистити їх обовязково перед очами батьків з 1 листопада)))) А першого грудня в нашій сімї вже царює святкова атмосфера, оскількі відлік почався.
Адвент календар можна зробити як своїми руками з фетра, або гарних і чистих😄 шкарпеток, так і придабати в магазинах, або в інтернеті. В нашому місті ми бачили шоколадний адвент календар в Сільпо( виглядає він як коробка цукерок з цифрами). Також ми робимо такі адвенти власноруч з нашими учнями в Арт-студії Канзаши. І якщо вам стало цікаво і ви бажаєте перейняти цю чудову традицію і в вашу родину, то звертайтесь до нас можемо допомогти😉


Мишка
Наслідки неточності!
 

Комментарии

Нет комментариев. Будь первым, кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированы? Войти на сайт
Guest
Субота, 21 вересня 2019
Если хотите зарегистрироваться, заполните форму ниже.