У Радомишлі любителі швидкої їзди дістали. З 30.07.2020р. обмежується швидкість руху по Великій Житомирській. Чи вплинуть дорожні знаки на місцевих «шумахерів»?

Шрифти

Виконком Радомишльської міськради виконав волю значної частини містян: прийняв рішення про обмеження швидкості руху автотранспорту по вулиці Великій Житомирській до 40 км/годину шляхом установки дорожніх знаків ” по вулиці Велика Житомирська (дія знаків на всій протяжності вулиці).


До 30.07.2020 року комунальники повинні встановити дорожні знаки 3.29 “Обмеження максимальної швидкості до 40 км/год”

«Враховуючи значну кількість надходження звернень громадян міста Радомишля з питання великої швидкості руху транспортних засобів вулицями міста, з метою збереження інфраструктури та комунікаційних мереж міста які швидко приходять в руйнацію через рух багатовантажного автотранспорту, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.6 Закону України «Про дорожній рух» та з метою зменшення соціальної напруги та задля безпеки життя і здоров’я громадян міста, з метою попередження дорожньо - транспортних пригод та безпеки громадян» - йдеться у преамбулі документу про необхідність таких дій .

Зауважимо, що у зазначеному документі не прописаний механізм контролю за виконанням рішення самоврядного органу та не названі державні інституції, які його здійснюватимуть згідно наданих їм повноважень.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити